banner181

Fuar sezonu Gapshoes ile açılıyor

15 Ocak 2012 Pazar 14:20
Bu haber 3952 kez okundu

Ayakkabı ve terlik sektörü, yılın ilk büyük buluşmasına Gazintep’te hazırlanıyor. Gapshoes Yaz Fuarı, gelecek yazın ayakkabı ve terliklerini vitrinlerden önce sergiletecek.    AKORT Fuarcılık tarafından Gaziantep Sanayi...

Fuar sezonu Gapshoes ile açılıyor
Ayakkabı ve terlik sektörü, yılın ilk büyük buluşmasına Gazintep’te hazırlanıyor. Gapshoes Yaz Fuarı, gelecek yazın ayakkabı ve terliklerini vitrinlerden önce sergiletecek.
    AKORT Fuarcılık tarafından Gaziantep Sanayi Odası işbirliği ve Gaziantep Ayakkabıcılar Odası’nın desteğiyle düzenlenecek olan Gapshoes Ayakkabı, Terlik Saraciye ve Yan Sanayileri Fuarı, 19-22 Ocak tarihleri arasında Ortadoğu Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 200’ün üstünde firma, fuar hazırlık çalışmalarını şimdiden tamamladı.
    Gapshoes Fuarı’na, Türkiye toplam ayakkabı ve terlik üretiminde büyük pay sahibi ve merkez konumunda olan Gaziantepli ayakkabı ve terlik üreticilerinin yanı sıra İstanbul, Bursa, İzmir, Samsun, Kahramanmaraş, Konya, Denizli, Ankara, Hatay, Isparta, Adana ve Şanlıurfa’dan firmalar katılıyor. Sadece profesyonel ziyaretçiye açık olacak Gapshoes Fuarı’nda bay, bayan, çocuk ve spor ayakkabı, bot, çizme modellerinin yanı sıra terlik, cüzdan, kemer, deri ürünleri, makine sanayi ile sektörel dernek, kuruluşlar ve yayın şirketlerine yer verilecek.
    Fuarda ayrıca, Ekonomi Bakanlığı tarafından 5 pilot ilden biri seçilen Gaziantep’te, ayakkabı ve terlik sektöründe kümelenme konusunda organize edilecek konferansa firmaların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. 'Gaziantep Ayakkabı Sektörü İhracat Atağında' konulu konferans, Avrupa Birliği destekli ve Ekonomi Bakanlığı’nın uyguladığı KOBİ İşbirliği ve Kümelenme Projesi çerçevesinde, Gaziantep ayakkabı ve terlik sektörüne destek verilecek.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder