banner181

Osmaniye CHP İl Teşkilatı, genel başkanlarına destek verdi

12 Ocak 2012 Perşembe 21:11
Bu haber 781 kez okundu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Osmaniye İl Başkanı Kemal Tabak, hakkında fezleke hazırlanan genel başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasında olduklarını söyledi. Genel başkanlarına olan sonsuz güvenlerinin ve desteklerinin tam olduğunu...

Osmaniye CHP İl Teşkilatı, genel başkanlarına destek verdi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Osmaniye İl Başkanı Kemal Tabak, hakkında fezleke hazırlanan genel başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasında olduklarını söyledi.

Genel başkanlarına olan sonsuz güvenlerinin ve desteklerinin tam olduğunu belirten Tabak, yaptığı yazılı açıklamada iktidarın da muhalefetin de milli iradenin bir parçası olduğunu söyledi. Tabak, “Genel başkanımız ülkemizin barış, mutluluk, refah ve bağımsızlığı için nice çağdaşlık dolu günlere koşması adına önemli katkılar sunmaktadır. Sorunların çözümünde çoğunlukçu değil çoğulcu düşünmenin esas olduğu unutulmamalıdır. Basın özgürlüğünü, yargıç güvencesini, üniversite özerkliğini, çalışanlara sendikalaşma hakkını getiren Türkiye Cumhuriyetine çok partili siyasal yaşamı sunan Cumhuriyet Halk Partisi'nin bugüne kadar ki bütün liderlerinin olduğu gibi bugünkü genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun da yanında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz.” dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder