banner181

banner213
banner210

Milli kayakçının cenazesi İstanbul'a götürüldü

12 Ocak 2012 Perşembe 22:41
Bu haber 886 kez okundu

Erzurum'da Konaklı Kayak Merkezi'nde antrenman yaparken düşerek hayatını kaybeden milli kayakçı Aslı Nemutlu'nun cenazesi özel uçakla İstanbul’a götürüldü. Anne Ayşe ile baba Metin Nemutlu’nun akşam saatlerinde tarifeli uçakla Erzurum’a...

Milli kayakçının cenazesi İstanbul'a götürüldü
Erzurum'da Konaklı Kayak Merkezi'nde antrenman yaparken düşerek hayatını kaybeden milli kayakçı Aslı Nemutlu'nun cenazesi özel uçakla İstanbul’a götürüldü.
Anne Ayşe ile baba Metin Nemutlu’nun akşam saatlerinde tarifeli uçakla Erzurum’a gelmesinin ardından Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde otopsi yapıldı. Daha sonra Nemutlu’nun Türk bayrağına sarılı cenazesi morgdan alınarak babası ve arkadaşlarının omuzlarında cenaze aracına götürüldü. Bu esnada acılı baba, “Kayağı çok severdi, milli kayakçının sonu, gitti kızım gitti, gencecik gitti.” diye konuştu.
Cenaze daha sonra konvoy ile Erzurum Havalimanı’na Türk bayrağına sarıldı. Daha sonra konvoy ile Erzurum Havalimanı’na götürüldü. Nemutlu’nun cenazesi buradan özel uçakla İstanbul Atatürk Havalimanı’na götürülecek. Cenaze namazına arkadaşları da katılmak için otobüslerle İstanbul’a gideceği için cenaze namazı cumartesi günü toprağa verilecek.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder