banner181
banner210

İSGİD Yeni Başkanı İnanç Kabadayı Oldu

12 Ocak 2012 Perşembe 12:43
Bu haber 1710 kez okundu

Türkiye’nin önde gelen iş adamlarının katılımıyla oluşturulan İstanbul Genç Girişimciler Derneği’nin (İSGİD) yapılan son genel kurulunda yapılan seçimin ardından Yönetim Kurulu Başkanlığına İnanç Kabadayı getirildi.

İSGİD Yeni Başkanı İnanç Kabadayı Oldu
EGEYAPI Group Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de yürüten İnanç Kabadayı, genel kurulun ardından yaptığı açıklamada, “2012 yılı derneğimiz için gerçek bir atılım yılı olacaktır. Üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek ve hedeflerimize ulaşmak için birbirinden değerli genç iş adamı üyelerimiz ile birlikte önemli projelerin altına imzamızı atacağımıza inanıyoruz” dedi.

İnanç Kabadayı görevi devraldığı Murat Ersoy’a bir kez daha teşekkürlerini ileterek Türk iş dünyasının önde gelen girişimcilerini bir araya getiren İSGİD’in toplumsal ve ekonomik gelişim için mutlak sinerji ve paylaşım platformu oluşturacaklarını belirtti.

Hakkında
H. İnanç KABADAYI  / İSGİD Yönetim Kurulu Başkanı
1974 yılında İstanbul’da doğan İnanç Kabadayı lise eğitimini Kadıköy Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Yüksek öğrenimini İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi’nde gerçekleştiren Kabadayı, EGEYAPI Group Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. İnanç Kabadayı, evli ve 2 çocuk babasıdır.   
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder