banner181

TÜMSİAD üyelerinden Sanko Holding'e ziyaret

11 Ocak 2012 Çarşamba 18:27
Bu haber 1599 kez okundu

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu’nu ziyaret etti. TÜMSİAD Şube Başkanı Cuma Çekici, dernek çalışmalarına ilişkin bilgi...

TÜMSİAD üyelerinden Sanko Holding'e ziyaret
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu’nu ziyaret etti.
TÜMSİAD Şube Başkanı Cuma Çekici, dernek çalışmalarına ilişkin bilgi sunmak ve önerilerini almak için Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu’nu ziyaret ettiklerini söyledi.
TÜMSİAD’ın öncülüğünde, üyelerden Mehmet Haskaya’nın başkanlığında Penyeciler Derneği kurulması için çalışma başlattıklarını belirten Çekici, “Gaziantep’te binin üzerinde penyeci var. En az yarısını dernek çatısı altında buluşturmayı amaçlıyoruz.” dedi.
Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu da TÜMSİAD’ın çalışmalarını yakından izlediğini ve takdir ettiğini kaydetti.
Penyecilerin örgütlenmesinin çok önemli olduğuna dikkati çeken Konukoğlu, “Çok önemli bir eksikliği gidereceğinize inanıyorum. Penyecilerin dernekleşmesinin yararını hep birlikte göreceğiz. Sanko olarak bu tür çalışmalarınızda yanınızdayız, her zaman destek oluruz.” diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder