banner181

banner213
banner210

Galatasaray, Yiğit Gökoğlan transferini KAP'a bildirdi

12 Ocak 2012 Perşembe 00:06
Bu haber 599 kez okundu

Spor Toto Süper Lig'in lideri Galatasaray, Manisaspor'un genç oyuncusu Yiğit Gökoğlan'ı transfer edeceğini Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.Ara transfer döneminin sessiz takımlarından Galatasaray, suskunluğunu bozdu ve ilk transferini...

Galatasaray, Yiğit Gökoğlan transferini KAP'a bildirdi
Spor Toto Süper Lig'in lideri Galatasaray, Manisaspor'un genç oyuncusu Yiğit Gökoğlan'ı transfer edeceğini Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.
Ara transfer döneminin sessiz takımlarından Galatasaray, suskunluğunu bozdu ve ilk transferini gerçekleştirdi. Sarı - kırmızılı takım Manisaspor'un genç futbolcusu Yiğit Gökoğlan'ı kadrosuna kattı. 23 yaşındaki genç futbolcu bundan böyle Galatasaray forması için ter dökecek.
Yiğit Gökoğlan için görüşmelere başlandı bilgisi verildi. Galatasaray A.Ş., Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderdiği açıklamada profesyonel futbolcu Yiğit Gökoğlan ve kulübü Manisaspor ile görüşmelere başladığını bildirdi.
Açıklama şu şekilde:
"Profesyonel futbolcu Yiğit Gökoğlan ve kulübü Manisaspor Kulübü ile resmi görüşmelere başlanmış olup gelişmelerden kamuoyu haberdar edilecektir."
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder