banner181

Düzce’de 23 bin 80 paket sigara yakalandı

10 Ocak 2012 Salı 20:29
Bu haber 1030 kez okundu

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şubesi'nce yapılan operasyonda 23 bin 80 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi. Kamyon sürücüsü gözaltına alındı.    Düzce Emniyet Müdürlüğü...

Düzce'de 23 bin 80 paket sigara yakalandı
Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şubesi'nce yapılan operasyonda 23 bin 80 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi. Kamyon sürücüsü gözaltına alındı.
    Düzce Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şubesi ekiplerince, alınan bir ihbar üzerine 45 ZB 8366 plakalı kamyon takibe alındı. Ekipler, Düzce TEM Otoyolu Kaynaşlı gişeler mevkiinde kamyonu durdurdu. Düzce Emniyet Müdürlüğü bahçesine getirilen kamyonun kasasının ön kısmında sigara kolileri bulundu. Çikolata ve diğer kartonlarla paketlenmiş sigaralar kamyondan aşağıya indirilerek tek tek sayıldı.
    Kamyonda 23 bin 80 paket gümrük kaçağı sigaraye el konuldu. Ele geçirilen sigaraların, savcılıkça işlemlerin tamamlanmasının ardından Gebze Gümrük Müdürlüğü'ne gönderilerek imha edileceği öğrenildi. Kaçak sigara ile yakalanan kamyon sürücüsü ise gözaltına alındı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder