banner181
banner210

Kapıyı kırıp mağazaya dalan geyik kameraya yakalandı

10 Ocak 2012 Salı 04:43
Bu haber 597 kez okundu

ABD’nin New Jersey eyaletinde, ormanlık alandan şehre inen geyik, kalabalık bir elbise mağazasının cam kapısını parçaladı. İçeri girdikten sonra hemen dışarı da çıkamayan davetsiz misafir, ortalığı savaş alanına çevirdi. Müşteriler...

Kapıyı kırıp mağazaya dalan geyik kameraya yakalandı
ABD’nin New Jersey eyaletinde, ormanlık alandan şehre inen geyik, kalabalık bir elbise mağazasının cam kapısını parçaladı. İçeri girdikten sonra hemen dışarı da çıkamayan davetsiz misafir, ortalığı savaş alanına çevirdi. Müşteriler panikle kırık kapıdan kaçmaya çalıştı. Yaşananlar güvenlik kameralarına yansıdı.
Olay, geçtiğimiz günlerde Woodbury kentinde yer alan bir mağazada meydana geldi. 5 geyikten oluşan sürü, ormanlık alanın yakınlarında yer alan iş yerinin otoparkında koşmaya başladı. Geyiklerden biri hızını alamadı ve cam kapıyı kırıp içeri daldı. Mağazada kıyafet beğenen müşteriler, panikle dışarı çıkmaya başladı. Bir süre içeride sağa sola koşturan geyik, daha sonra girdiği kapıdan çıkıp kaçtı.
Mağaza sahibi, kapının kırıldığı anda içeri bir otomobilin girdiğini sandığını, geyik olduğunu görünce rahatladığını söyledi.

Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder