banner181

Park Vadi Projesi'nin birinci etabı tamamlanıyor

26 Haziran 2012 Salı 17:03
Bu haber 559 kez okundu

Tokat'ın Erbaa ilçesi Belediyesi tarafından Kelkit Irmağı'nın oluşturduğu kıyı bandına yapılan Erbaa Park Vadi projesi çalışmaları hızla devam ediyor. Proje inşaat alanında bir dizi inceleme ve denetlemelerde bulunan başkan Yenihan proje...

Park Vadi Projesi'nin birinci etabı tamamlanıyor
Tokat'ın Erbaa ilçesi Belediyesi tarafından Kelkit Irmağı'nın oluşturduğu kıyı bandına yapılan Erbaa Park Vadi projesi çalışmaları hızla devam ediyor. Proje inşaat alanında bir dizi inceleme ve denetlemelerde bulunan başkan Yenihan proje bünyesinde çalışan işçilerin ikram ettiği içeceği onlarla birlikte içti.

Erbaa Belediye Başkanı Ahmet Yenihan proje ile ilgili bilgiler verdi. Yenihan, "İddamız burada Karadeniz Bölgesi'nin en büyük rekreasyon projesini hayata geçirmek. Proje bölgesinde bulunan kum ocaklarını kaldırmaya başladık. Göllerimiz de ortaya çıktı. Projemizin birinci etabını tamamlamak üzereyiz. Göl kenarına duvarlar ile çeviriyor, yeşil alanlarımızın altyapı sulama sistemlerini tamamlamış bulunuyoruz. Bizim bu çalışmamıza destek olan Tokat İş Kur İl Müdürümüze ve Çalışma Bakanımıza çok teşekkür ediyorum." dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder