banner181

Gaziantep, fuarlar şehri olma yolunda ilerliyor

26 Haziran 2012 Salı 16:57
Bu haber 1103 kez okundu

Hür Sanayici ve İşadamları Derneği (HÜRSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Kasım Fincan, ikincisi düzenlenen TRİKONFEX Triko, Triko İpliği, Konfeksiyon ve Teknolojileri Fuarı ile sektörde çok önemli bir yere sahip olan Gaziantep'in, bu yönünün...

Gaziantep, fuarlar şehri olma yolunda ilerliyor
Hür Sanayici ve İşadamları Derneği (HÜRSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Kasım Fincan, ikincisi düzenlenen TRİKONFEX Triko, Triko İpliği, Konfeksiyon ve Teknolojileri Fuarı ile sektörde çok önemli bir yere sahip olan Gaziantep'in, bu yönünün iç ve dış pazarlara en iyi şekilde tanıtımının yapıldığını söyledi.

        Gaziantep’in fuarlar şehri olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini TRİKONFEX’te gözlemlediklerini kaydeden Fincan, “Üyelerimizin de açtığı stantları gördük, gururlandık. Çok kaliteli ürünlerin ilimizde ve bölgemizde yapıldığını görmek bizleri ayrıca mutlu etti. Fuarların il ekonomisine de büyük katkı sağladığını düşünüyoruz. Fuarlar dolayısıyla Gaziantep'e yurt içinden ve dışından önemli sayıda insan geliyor. Bu insanlar beslenme, barınma, ulaşım ve eğlenme gibi ihtiyaçlarını karşılarken kent ekonomisine de önemli katkılar sağlıyor. Yani fuarların, kendi sektörünü olduğu kadar hizmet sektörüne önemli katkılar sağladığına inanıyoruz, emeği geçenleri tebrik ediyoruz." dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder