banner181

Liderler aile fotoğrafında buluştu

26 Haziran 2012 Salı 16:08
Bu haber 1055 kez okundu

Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü (KEİ) 20. Yıldönümü Devlet ve Hükümet Başkanları Zirve Toplantısı’na katılmak için İstanbul’a gelen devlet ve hükümet başkanları, aile fotoğrafında bir araya geldi. Karadeniz Ekonomik İşbirliği...

Liderler aile fotoğrafında buluştu
Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü (KEİ) 20. Yıldönümü Devlet ve Hükümet Başkanları Zirve Toplantısı’na katılmak için İstanbul’a gelen devlet ve hükümet başkanları, aile fotoğrafında bir araya geldi.

Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü (KEİ) 20. Yıldönümü Devlet ve Hükümet Başkanları Zirve Toplantısı Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi’nde yapılıyor.

Cumhurbaşkanı Gül, toplantı çerçevesinde bazı ülke liderleri ile ikili görüşme yaptı. Gül daha sonra toplantıya katılmak için Türkiye’ye gelen liderleri Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi’ne kurulan platform önünde karşıladı. Tek tek liderler ile tokalaşan Gül, daha sonra aile fotoğrafı çektirdi. Fotoğrafın ardından devlet ve hükümet başkanları zirve toplantısının yapılacağı salona geçti. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün toplantının açılış konuşmasını yapması bekleniyor.


Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder