banner181

Kayıp gencin cesedi denizde bulundu

26 Haziran 2012 Salı 15:58
Bu haber 880 kez okundu

Esenler’deki evinden hastaneye gitmek için ayrılan ve 4 gündür kendisinden haber alınamayan 21 yaşındaki Kudret Çelik’in cansız bedenine ulaşıldı. Sahil Güvenlik ekipleri, Çelik'in cesedini Samatya açıklarında denizden çıkarttı. Baba...

Kayıp gencin cesedi denizde bulundu
Esenler’deki evinden hastaneye gitmek için ayrılan ve 4 gündür kendisinden haber alınamayan 21 yaşındaki Kudret Çelik’in cansız bedenine ulaşıldı. Sahil Güvenlik ekipleri, Çelik'in cesedini Samatya açıklarında denizden çıkarttı. Baba Bayram ve anne Yeter Çelik, çocuklarının ölüm haberiyle gözyaşlarına boğuldu.

Kudret Çelik (21), geçtiğimiz Cuma günü İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gideceğini söyleyerek evden ayrıldı. Cuma gecesi eve gelmeyen Çelik’in ailesi ,Cumartesi günü polise kayıp başvurusunda bulundu. Polis, 21 yaşındaki genci bulmak için hastane ve mobese kameralarını incelemeye aldı. Çalışma sonucunda polis, Kudret Çelik’in hastaneye uğradıktan sonra Samatya’daki sahile yöneldiğini belirledi.

İncelemelerini sürdüren polis, Kudret Çelik’in kıyafetlerini hastanenin yakınındaki sahilde, kayalıkların arasında buldu. Çelik'in denizde kaybolma ihtimali üzerine olay yerine deniz polisi çağırıldı. Deniz polisleri, dalgıç kıyafetlerini giyerek genci arama çalışması başlattı. Deniz polisinin dün yaptığı çalışma sonuçsuz kaldı.

Sahil Güvenlik Dalış Emniyet Güvenlik ve Arama Kurtarma (DEGAK) dalgıçları, aynı yerde bu sabah yeniden arama çalışması başlattı. Dalgıçlar kısa sürede Kudret Çelik'in cesedine ulaştı. Polis ekiplerinin haber vermesiyle Kudret Çelik'in ailesi olay yerine geldi. Denizden çıkan cesedi teşhis eden baba Bayram Çelik, oğlunun cansız bedeniyle karşılaşınca gözyaşlarına boğuldu. Ağlayan anne Yeter Çelik'i ise yakınları sakinleştirmeye çalıştı.

Kudret Çelik'in cesedi olay yerindeki incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Polis, gencin ölümüyle ilgili soruşturma başlattı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder