banner181

Gençlere Çanakkale ve Bursa gezisi

26 Haziran 2012 Salı 16:12
Bu haber 688 kez okundu

Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı’nın 'Seyyah Ulu Çınarın İzinde' isimli projesi kapsamında, Zonguldak’tan 40 genç Çanakkale, 40 genç ise Bursa’ya tarih ve kültür gezisine götürüldü. Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl...

Gençlere Çanakkale ve Bursa gezisi
Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı’nın 'Seyyah Ulu Çınarın İzinde' isimli projesi kapsamında, Zonguldak’tan 40 genç Çanakkale, 40 genç ise Bursa’ya tarih ve kültür gezisine götürüldü.

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün organizesiyle özellikle başka illeri görme imkânı bulmayanlar arasından seçilen 80 öğrenci, Bursa ve Çanakkale olmak üzere 2 kafile halinde tarih ve kültür gezisine katıldı.

Konuyla ilgili İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Uğur Akdeniz, "Gençlerimizin tarihi ve kültürel zenginliğimizi görmesi açısından gezi düzenledik. Özellikle başka illeri gezme imkanı bulamayan gençleri gezimize dâhil etmeye özen gösterdik." dedi.

Kafile, Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü personellerinden Semih Yamak ve Mustafa Tokatlı liderliğinde yola çıktı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder