banner181

Belediye 3 yılda 30 mahalle meclisi toplantısı düzenledi

26 Haziran 2012 Salı 16:32
Bu haber 563 kez okundu

Erzincan Belediyesi il genelinde mahallelerin sorunlarını yerinde tespit etmek ve mahalle sakinleri ile bir araya gelmek amacıyla 3 yıl içerisinde 30 mahalle meclisi toplantısı düzenledi. Cumhuriyet Mahallesi'nde düzenlenen son mahalle meclisi toplantısı,...

Belediye 3 yılda 30 mahalle meclisi toplantısı düzenledi
Erzincan Belediyesi il genelinde mahallelerin sorunlarını yerinde tespit etmek ve mahalle sakinleri ile bir araya gelmek amacıyla 3 yıl içerisinde 30 mahalle meclisi toplantısı düzenledi.

Cumhuriyet Mahallesi'nde düzenlenen son mahalle meclisi toplantısı, Mehmetçik İlköğretim Okulu'nda yapıldı. Belediye Başkanı Yüksel Çakır, başkan yardımcıları ve belediye yöneticilerinin geldiği toplantıya Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Ali Erdoğan, okul müdürleri ve mahalle sakinleri katıldı. Mahalle sorunlarının tek tek masaya yatırıldığı toplantı yaklaşık 2 saat sürdü. Özellikle Cansuyu Projesi ile ilgili çalışmaların değerlendirildiği toplantıda, Emniyet Müdürlüğü yetkilileri hırsızlık ve dolandırıcılık vakalarına karşı bilgilendirildi. Belediye Başkanı Yüksel Çakır, belediyenin yaptığı çalışmalara değindikten sonra, mahalle sakinlerini dinledi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder