banner181

Kaymakam Alibeyoğlu: Bombanın türü tahlilden sonra ortaya çıkacak

26 Haziran 2012 Salı 15:29
Bu haber 800 kez okundu

Düzköy Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, Düzköy İlçe Jandarma Komutanlığı yakınında meydana gelen patlamaya ilişkin, "Uzaktan kumandalı bir patlayıcı var ama patlayıcının türü tahlilden sonra ortaya çıkacak." dedi. Kaymakam Alibeyoğlu,...

Kaymakam Alibeyoğlu: Bombanın türü tahlilden sonra ortaya çıkacak
Düzköy Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, Düzköy İlçe Jandarma Komutanlığı yakınında meydana gelen patlamaya ilişkin, "Uzaktan kumandalı bir patlayıcı var ama patlayıcının türü tahlilden sonra ortaya çıkacak." dedi.

Kaymakam Alibeyoğlu, Düzköy ilçesi Düzalan Mahallesi'ndeki Düzköy İlçe Jandarma Komutanlığı yakınında sabah saatlerinde meydana gelen ve 3 erin yaralanmasıyla sonuçlanan patlamanın ardından araştırma başlattıklarını belirtti. Çalışmaların devam ettiğini ifade eden Alibeyoğlu, "Şüpheli bir araçtan da bahsediliyor ama şu anda net bir şey yok. Vatandaşların söylemelerine göre bordo ve plakasız bir araç. Ama bu aracın aynısı sonradan Dernekpazarı ilçesinde de görüldü. Bunlar araştırmalar sonucu ortaya çıkacak." dedi.

        Kaymakam Alibeyoğlu, olayda kullanılan patlayıcının türünün belirlenip belirlenmediğine ilişkin soru üzerine, "Uzaktan kumandalı bir patlayıcı var ama patlayıcının türü tahlilden sonra ortaya çıkacak." diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder