banner181

Vali Güner, Karacalı Köyü Derneği yönetimini kabul etti

26 Haziran 2012 Salı 15:19
Bu haber 561 kez okundu

Kırıkkale Valisi Hakan Yusuf Güner, Karacalı Köyü Derneği Başkanı Turgay Babacan ve beraberindeki vatandaşları kabul etti. Ziyarette Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü Basın Yayın Dairesi Başkanı Bahattin Akyön...

Vali Güner, Karacalı Köyü Derneği yönetimini kabul etti
Kırıkkale Valisi Hakan Yusuf Güner, Karacalı Köyü Derneği Başkanı Turgay Babacan ve beraberindeki vatandaşları kabul etti. Ziyarette Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü Basın Yayın Dairesi Başkanı Bahattin Akyön de yer aldı.

Dernek Başkanı Turgay Babacan, Karacalı’nın, Kırıkkale’nin en eski yerleşim yerlerinden biri olduğunu hatırlattı. Kırıkkale’ye bitişik olmasının sağladığı kolaylıkla ilin tarımsal ihtiyaçlarının tamamına yakınının bu köyden karşılandığını belirten Babacan, köye gösterdiği ilgiden dolayı Vali Güner’e teşekkür etti.

Vali Hakan Yusuf Güner de Karacalı köyünün sorunlarının çözümü konusunda ellerinden geleni yaptıklarını ve yapmaya da devam edeceklerini söyledi. Göreve geldiği günden bu yana Kırıkkale için önemli hizmetlerde bulunduklarını belirten Vali Güner, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder