banner181

Ticari taksi sürücüsü aracına şişe atanların bulunmasını istedi

26 Haziran 2012 Salı 14:53
Bu haber 503 kez okundu

Adana’da seyir halindeki bir ticari taksiye soda şişesi atıldı. Sürücü Bekir Tarla, olayın failinin bulunması için cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulundu. 01 T 0436 plakalı aracına aldığı yolcuyla şehir merkezindeki D–400...

Ticari taksi sürücüsü aracına şişe atanların bulunmasını istedi
Adana’da seyir halindeki bir ticari taksiye soda şişesi atıldı. Sürücü Bekir Tarla, olayın failinin bulunması için cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulundu.

01 T 0436 plakalı aracına aldığı yolcuyla şehir merkezindeki D–400 kara yolundaki ‘alt geçitte’ ilerlediğini ifade eden Tarla, otomobilinin üzerine yukarıdan sert bir şekilde soda şişesinin atıldığını söyledi. Araçta maddi hasar meydana geldiğini vurgulayan Tarla, “Gelen polisler, karakola gidip, konuyla ilgili rapor tutturmamı söyledi. Oraya gidince de kaskomun olmadığını; dolayısı ile raporun bir anlamının olmayacağını belirttiler.” dedi.

Tarla, savcılığa başvurarak, şişeyi atan kişinin bulunması için mobese kameralarının incelenmesini istediğini dile getirdi. Tarla, “Şişe içeriye girip beni ve yolcunun hayatını tehlikeye atabilirdi. Mobese kayıtlarına bakılarak, şehir magandasının yakalanıp, gerekli cezanın verilmesini talep ediyorum.” ifadelerini kullandı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder