banner181

Su kayağına rekor ilgi

26 Haziran 2012 Salı 15:09
Bu haber 2559 kez okundu

Bursa merkez Osmangazi Belediyesi’ne bağlı Türkiye’nin ilk kablolu su kayağı tesisi Sukaypark, sezona hızlı başladı. Günde ortalama 200 kayakçıyı ağırlayan Sukaypark, yazın sıcağından bunalanlara alternatif bir spor imkânı sunuyor....

Su kayağına rekor ilgi
Bursa merkez Osmangazi Belediyesi’ne bağlı Türkiye’nin ilk kablolu su kayağı tesisi Sukaypark, sezona hızlı başladı. Günde ortalama 200 kayakçıyı ağırlayan Sukaypark, yazın sıcağından bunalanlara alternatif bir spor imkânı sunuyor.

Uluslararası birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Osmangazi Belediyesi Sukaypark Tesisleri, yeni sezonda da Bursalıların gözdesi oldu. 100 dönüm arazi üzerine kurulu olan Sukaypark, göleti, adası, çocuk oyun alanı, kafeteryası, yürüyüş ve koşu yollarıyla Bursa’da sporu ve sosyal yaşamı aynı tesiste buluşturmaya devam ediyor. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, kalitesiyle dünyanın en iyi kablolu su kayağı tesisi seçilen Sukaypark’ın sadece Bursa için değil Türkiye’ye için de önemli bir tesis olduğunu söyledi.

Dündar, şunları kaydetti: "Su kayağı tutkunları Sukaypark’ı yakında takip ediyor. Hafta içi ortalama 200, hafta sonu da 400 sporcunun yararlandığı Sukaypark’ta 4 profesyonel öğretmen eşliğinde eğitimler devam ediyor. Bursa dışında da spor meraklısı birçok kişiyi tesisimizde ağırlıyoruz. Kalitemiz ve hizmet anlayışımızla Sukaypark, hem sporseverler hem de ailesiyle güzel vakit geçirmek isteyenler için vazgeçilmez bir adres oldu."

Sukaypark, düğün organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyor.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder