banner181

Mental Aritmetik (MENAR) Kocaeli Türkiye 6.'sı Karamürsel'den

26 Haziran 2012 Salı 14:51
Bu haber 609 kez okundu

Karamürsel Özel Kırçiçeği Ana Okulu, Türkiye derecesi yapan öğrencilerini ödüllendirdi.        Özel Kırçiçeği Ana Okulu, Karamürsel Kültür Sitesi'nde öğrencilerine mezuniyet töreni düzenledi....

Mental Aritmetik (MENAR) Kocaeli Türkiye 6.'sı Karamürsel'den
Karamürsel Özel Kırçiçeği Ana Okulu, Türkiye derecesi yapan öğrencilerini ödüllendirdi.

        Özel Kırçiçeği Ana Okulu, Karamürsel Kültür Sitesi'nde öğrencilerine mezuniyet töreni düzenledi. Karamürsel Beldiye Başkanı İsmail Yıldırım’ın da katıldığı programda minikler yeteneklerini sergiledi.

        Programda, Mental Aritmetik (MENAR) Olimpiyatları'nda Karamürsel Özel Kırçiçeği Ana Okulu öğrencilerinden Türkiye 6.'sı Taha Dağlı ve Türkiye 8.'si Güven Yasin UZ’a, Okulu Müdiresi Meral Canbal tarafından ödül verildi. Öğrencileriyle gurur duyduğunu söyleyen Okul Müdiresi Meral Canbal, öğrencilerden bir sonraki yarışmada daha büyük başarı beklediğini söyledi.

        Öğrenci velileri ise çocuklarıyla gurur duyduklarını ve çok sevindiklerini dile getirdiler. Türkiye 6.'sı olan Taha Dağlı’nın velisi Cihat Dağlı, Türkiye derecesi yaparak 6. olan oğlu Taha Dağlı’nın başarısından dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder