banner181

Çeşitli suçlardan aranan 18 kişi yakalandı, 11’i tutuklandı

26 Haziran 2012 Salı 13:50
Bu haber 408 kez okundu

Osmaniye'de, çeşitli suçlardan aranan ve yakalanan 18 kişiden 11’i tutuklanarak cezaevine gönderildi. Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği görevlilerince, Osmaniye ve diğer il-ilçe mahkemeleri tarafından...

Çeşitli suçlardan aranan 18 kişi yakalandı, 11'i tutuklandı
Osmaniye'de, çeşitli suçlardan aranan ve yakalanan 18 kişiden 11’i tutuklanarak cezaevine gönderildi. Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği görevlilerince, Osmaniye ve diğer il-ilçe mahkemeleri tarafından çeşitli suçlardan aranan ve kesinleşmiş hapis cezaları bulunan şahısların yakalanması amacıyla çalışma başlatıldı.

        Yapılan çalışmada hırsızlık, müessir fiil, kötü muamele, taahhüdü ihlal, basit yaralama, nafaka hükmüne uymamak, taksirle ölüme ve yaralanmaya neden olma suçlarından aranan ve aralarında 'müessir fiil' suçundan 3 yıl 4 ay, 'hırsızlık' suçundan 3 yıl, 'hırsızlık' suçundan 2 yıl 6 ay yine 'hırsızlık' suçundan 2 yıl ve '6136 Sayılı Kanun'a muhalefet' suçundan 1 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezaları bulunan şahıslar ile birlikte toplam 18 şahıs yakalandı.

        Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilen şahıslardan 11'i tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder