banner181

Başkan Erbir: Şehir içi yollarımız bu yıl sonuna kadar asfaltlanacak

26 Haziran 2012 Salı 13:48
Bu haber 335 kez okundu

Yozgat Sarıkaya Belediye Başkanı Ali Osman Erbir, ilçe merkezinden geçen karayolunda yapılan çalışmaların bu yıl tamamlanacağını söyledi.         Sarıkaya ilçe merkezinden geçen yol inşaatında incelemelerde...

Başkan Erbir: Şehir içi yollarımız bu yıl sonuna kadar asfaltlanacak
Yozgat Sarıkaya Belediye Başkanı Ali Osman Erbir, ilçe merkezinden geçen karayolunda yapılan çalışmaların bu yıl tamamlanacağını söyledi.

        Sarıkaya ilçe merkezinden geçen yol inşaatında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Erbir, şehirlerarası kullanılan yolda trafik yoğunluğunun çok fazla olduğunu belirterek, "Bu yol yıllardır ihmal edildi. Belediye başkanı seçildikten sonra yolun yapılması için yoğun çaba harcadık. İnşallah yol tamamlanınca ilçemiz rahat bir nefes alacak." dedi.

        Sarıkaya yolunun Akdeniz’i Karadeniz'e bağlayan işlek ve önemli bir yol olduğunu vurgulayan Erbir, "Yolumuzun yapılması turizm ve kaplıca şehri olan ilçemize de çok büyük katkılar sağlayacağını düşünüyorum. Karayolları tarafından yapılan yolumuz sıcak asfaltla kaplanım çift yönlü olacak. Bu yolun tamamlanmasıyla birlikte ilçe trafiğimizde rahatlamış olacak. Yolumuzun yapılmasında emeği geçen başta milletvekillerimiz olmak üzere herkese teşekkür ediyorum." diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder