banner181

Vatandaşlardan Başbakan Erdoğan’a tam destek

26 Haziran 2012 Salı 13:48
Bu haber 721 kez okundu

Suriye'nin Türk savaş uçağını düşürmesinin ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk grup konuşması, bütün dünyada olduğu gibi yurtiçinde de merakla dinlendi. Denizli’de de konuşmayı takip eden vatandaşlardan Erdoğan’a tam...

Vatandaşlardan Başbakan Erdoğan'a tam destek
Suriye'nin Türk savaş uçağını düşürmesinin ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk grup konuşması, bütün dünyada olduğu gibi yurtiçinde de merakla dinlendi. Denizli’de de konuşmayı takip eden vatandaşlardan Erdoğan’a tam destek geldi.

Atilla Özdemir adlı vatandaş, sağduyuyu elden bırakmamak gerektiğini belirterek, “İçerideki ve dışarıdaki provokatörlerce Türkiye hedef olarak seçilmiş durumdadır. Benim acizane görüşüm, Suriye’ye karşı elimizdeki silah sudur. Barajdaki suları kesersek o da bir cevaptır. Başbakanımız güzel konuştu, kendisini takdir ediyoruz. Suriye bize kalleşçe davranıyorsa zannediyorum hükümetimiz, devletimiz, askerimiz her zaman bunun cevabını verecektir. Bekleyelim bence.” dedi.

Mutlu Kelişti ise Erdoğan’ın doğru kararları yerinde verdiğini ifade ederek, “Türkiye, büyük bir devlettir. Gerek Cumhurbaşkanımız gerek Başbakanımız gereğini yapacaktır.” diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder