banner181

Bakan Bayraktar'dan 'ince ayar' açıklaması

09 Ocak 2012 Pazartesi 17:29
Bu haber 490 kez okundu

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Trabzonspor ile ilgili sözlerine ilişkin, ''Bu işi hassas, ince eleyip sık dokuyorlar da bizim kupamızı verecekler diye kanaatimi söyledim.'' dedi. Bakan Bayraktar, bugün Trabzon'daki açılış...

Bakan Bayraktar'dan 'ince ayar' açıklaması
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Trabzonspor ile ilgili sözlerine ilişkin, ''Bu işi hassas, ince eleyip sık dokuyorlar da bizim kupamızı verecekler diye kanaatimi söyledim.'' dedi.
Bakan Bayraktar, bugün Trabzon'daki açılış töreninde yaptığı konuşmasının bir bölümünde Trabzonspor ile ilgili söylediği sözlerle ilgili açıklama yaptı. Trabzon Havalimanı'ndan Ankara'ya hareket etmeden önce gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bayraktar, bir gazetecinin, ''Bugün Trabzonspor ile ilgili yaptığınız konuşmanız çok kısa sürede çok farklı tepkilere yol açtı. Özellikle 'ince ayar' üzerine gidiliyor. Burada ne demek istediniz, biraz açar mısınız ?'' şeklindeki sorusu üzerine, şunları söyledi:
    ''Bu işi hassas, ince eleyip sık dokuyorlar da bizim kupamızı verecekler diye kanaatimi söyledim. Trabzonspor'un hakkı olmasa niye bizi Avrupa kupalarına çağırdılar, Şampiyon Kulüplere bizi çağırdılar. Bizi derken Trabzon'u çağırdılar. Trabzon'u çağırdıklarına göre kupanın da verilmesi gerektiğini ifade ettim. Yine aynı sözümü söylüyorum.''
Bayraktar, gazetecinin ''İnce ayarı biraz açar mısınız'' sorusunu, ''Onu onlar yapıyor ben yapmıyorum. Onların yaptığını söyledim.'' diye cevap verdi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder