banner181

İngiliz kadın için imam ve rahibin katıldığı cenaze töreni düzenlendi

26 Haziran 2012 Salı 14:40
Bu haber 969 kez okundu

Muğla’nın Fethiye ilçesinde hayatını kaybeden İngiliz Patricia Florence Daisy Davis (67), vasiyeti üzerine imam ve rahibin katıldığı törenle toprağa verildi.        İngiltere’nin Cambridge şehrinde...

İngiliz kadın için imam ve rahibin katıldığı cenaze töreni düzenlendi
Muğla’nın Fethiye ilçesinde hayatını kaybeden İngiliz Patricia Florence Daisy Davis (67), vasiyeti üzerine imam ve rahibin katıldığı törenle toprağa verildi.

        İngiltere’nin Cambridge şehrinde modacılık yapan ve 14 yıl önce Fethiye’ye yerleşen Patricia Florence Daisy Davis, kanser tedavisi gördüğü sırada hayatını kaybetti. İngiliz kadın, tedavi gördüğü hastanede eşi Bob Davis'e Fethiye'de ve imam ve rahip eşliğinde defnedilmesini vasiyet etti. Vasiyeti üzerine Patricia Florence Daisy Davis için Fethiye Çatalarık Mezarlığı'nda bir tören düzenlendi. Cenaze törenine İngiliz rahip David Groom ve imam Ramazan Boztaş birlikte katıldı. David Groom, Davis’in özgeçmişini okuyup töreni yönetti, Ramazan Boztaş kabir duası yaptı.

        Cenazeye Davis’in İngiliz ve Türk komşularının yanı sıra İngiltere’den gelen yakınları katıldı. Tören sırasında Davis’in eşi Bob Davis ile oğulları Paul ve Daren Davis gözyaşlarını tutamadı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder