banner181

Yalvaç'ta sıcak asfalt çalışmaları başladı

26 Haziran 2012 Salı 14:37
Bu haber 580 kez okundu

Isparta'nın Yalvaç ilçesinde, hava şartlarının mevsim normallerine dönmesi ve hava şartlarının uygun olması üzerine sıcak asfalt dökme çalışmaları başladı. Yeni satın alınan sıcak asfalt dökme makinesi ile başlanan çalışmalar...

Yalvaç'ta sıcak asfalt çalışmaları başladı
Isparta'nın Yalvaç ilçesinde, hava şartlarının mevsim normallerine dönmesi ve hava şartlarının uygun olması üzerine sıcak asfalt dökme çalışmaları başladı. Yeni satın alınan sıcak asfalt dökme makinesi ile başlanan çalışmalar sonucu zaman sıkıntısı olmadan daha kaliteli ve hızlı asfalt dökülüyor.

        Belediye Başkanı Tekin Bayram’ın bizzat başında bulunarak yönettiği çalışmalara, Eski Deri Fabrikası önünden başlandı. Başkan Bayram, daha önceki yıllarda kiralama yoluyla yürütülen sıcak asfalt dökme çalışmalarında, yüksek maliyet ve zaman kaybına neden olduğu için istenen verimin alınamadığını belirtti. Bayram, sıcak asfalt dökme makinasını satın alarak belediyeye kazandırdıklarını söyledi. İlçenin bütün bozuk yollarını sıcak asfaltla buluşturacaklarını beliren Bayram, "Ağır kış şartlarından sonra hasar gören yollara sıcak asfalt atacağız." dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder