banner181

Rusya Futbol Birliği Başkanı istifa etti

26 Haziran 2012 Salı 13:34
Bu haber 1755 kez okundu

Rusya Futbol Birliği Başkanı (RFS) Sergey Fursenko, istifa etti. Fursenko’nun istifası Devlet Başkanı Vladimir Putin ile yaptığı görüşmeden sonra geldi. Putin, Fursenko’ya hizmetinden dolayı teşekkür etti.Daha önce istifa edeceğini söyleyen...

Rusya Futbol Birliği Başkanı istifa etti
Rusya Futbol Birliği Başkanı (RFS) Sergey Fursenko, istifa etti. Fursenko’nun istifası Devlet Başkanı Vladimir Putin ile yaptığı görüşmeden sonra geldi. Putin, Fursenko’ya hizmetinden dolayı teşekkür etti.
Daha önce istifa edeceğini söyleyen Fursenko, dün akşam saatlerinde Putin ile bir araya geldikten sonra istifa ettiğini duyurdu. Euro – 2012’den elendikleri için istifa etme kararını aldığını dile getiren Fursenko, “Alınan başarısız sonuçlar yüzünden tüm taraftarlardan özür dilemek istiyorum. Zorda olsa istifa etme kararı aldım.” diye konuştu.
Fursenko’ya vermiş olduğu hizmetinden dolayı teşekkür eden Devlet Başkanı Putin, “Umarım her şey yoluna girer.” dedi. Sergey Fursenko 3 Şubat 2010 yılında seçimleri kazanarak beş yıllığına Rusya Futbol Birliği Başkanlığı’na seçilmişti.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder