banner181

'Adana Büyükşehir Belediyesi 82 noktada hizmet üretiyor'

26 Haziran 2012 Salı 13:40
Bu haber 621 kez okundu

Adana Büyükşehir Belediyesi'nin bünyesindeki birimler ile ASKİ Genel Müdürlüğü ekiplerinin, kentin değişik yerlerinde eş zamanlı olarak bir günde 82 ayrı noktada hizmet ürettiği bildirildi.        Büyükşehir...

'Adana Büyükşehir Belediyesi 82 noktada hizmet üretiyor'
Adana Büyükşehir Belediyesi'nin bünyesindeki birimler ile ASKİ Genel Müdürlüğü ekiplerinin, kentin değişik yerlerinde eş zamanlı olarak bir günde 82 ayrı noktada hizmet ürettiği bildirildi.

        Büyükşehir Belediyesi’nde yapılan yazılı açıklamaya göre, 'Ortak Akıl Toplumun Projesi' kapsamında uygulamalar cumartesi-pazar günleri de sürüyor. Ekiplerin kentin her tarafına eşit şekilde hizmet ürettiği ifade edilen açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Akıllı Dokunuş Projesi kapsamında Seyhan, Çukurova, Yüreğir ve Sarıçam’da ana cadde, bulvar ve meydanlarda yürütülen çalışmalarla hem trafik akışı rahatlıyor, hem de Adana görsel güzelliğe kavuşuyor. Kaldırımda engelsiz yaya geçitleri, standartlara uygun rampalar, görme engelliler için hissedilebilir yüzey kaplama çalışmaları ve sesli trafik sinyalizasyon uygulamalarıyla engelsiz kullanım alanları ve engelsiz mekanlar yapılıyor.”
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder