banner181

Başkan Gökçek, kadın milletvekillerine projelerini anlattı

26 Haziran 2012 Salı 11:58
Bu haber 590 kez okundu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Güldal Akşit ile birlikte kadın milletvekilleri ve MKYK’nın kadın üyelerine proje alanlarını gezdirerek, yapılan çalışmalara ilişkin bilgi verdi. Başkan...

Başkan Gökçek, kadın milletvekillerine projelerini anlattı
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Güldal Akşit ile birlikte kadın milletvekilleri ve MKYK’nın kadın üyelerine proje alanlarını gezdirerek, yapılan çalışmalara ilişkin bilgi verdi.

Başkan Gökçek’in ev sahipliğinde yeni tasarlanan gezi otobüsleriyle gerçekleştirilen tanıtma turunda, Güldal Akşit’in yanı sıra Ankara Milletvekilleri Ülker Güzel, Tülay Selamoğlu, Nurdan Şanlı, Adana Milletvekili Fatoş Gürkan, Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşçu, İstanbul Milletvekilleri Gülay Dalyan, Mihrimah Belma Satır, Sevim Savaşer, Tülay Kaynarca, Eskişehir Milletvekili Ülker Can, Denizli Milletvekili Nurcan Dalbudak, Kahramanmaraş Milletvekili Sevda Beyazıt Kaçar ile Merkez Karar Yönetim Kurulu’nun kadın üyeleri yer aldı.

Türkiye’nin farklı illerinden milletvekili seçilerek, Ankara’da yoğun bir çalışma temposu altında yaşamlarını sürdüren ve kenti çok fazla tanıma fırsatı bulamayan milletvekilleri, Başkan Gökçek’in rehberliğinde Başkent turu yaparak, hem Ankara’nın farklı bir yüzünü tanıdılar hem de Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu projeleri yakından inceleme fırsatı buldular. AK Parti Genel Merkezi önünden gezi otobüsleriyle hareket eden gruba Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal ve kültürel alanlarını gezdiren Başkan Gökçek, yol boyunca da katılımcılara asfalttan, kentsel dönüşümlere, parklardan, yeşillendirme çalışmalarına, alt ve üst yapıdan çeşitli proje alanlarına kadar pek çok konuda bilgi verdi. Gezi güzergahında gerçekleştirilen alt ve üst geçitlere ilişkin bilgi veren Başkan Gökçek, Eskişehir Yolu üzerindeki demir yapının ihale edildiğini ve yerine iş merkezi yapılacağını, ayrıca Mamak’ta da kentsel dönüşüm projesi kapsamında konut inşa edileceğini söyledi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder