banner181

AK Parti İlçe Başkanı Kasapoğlu'ndan Cenet’e 'hoşgeldin' ziyareti

26 Haziran 2012 Salı 12:11
Bu haber 377 kez okundu

AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Eşref Kasapoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri Bandırma Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü'ne atanan Yard. Doç. Dr. Osman Cenet'e 'hoşgeldin' ziyaretinde bulundu.         Eşref...

AK Parti İlçe Başkanı Kasapoğlu'ndan Cenet'e 'hoşgeldin' ziyareti
AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Eşref Kasapoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri Bandırma Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü'ne atanan Yard. Doç. Dr. Osman Cenet'e 'hoşgeldin' ziyaretinde bulundu.

        Eşref Kasapoğlu, ziyarette yaptığı konuşmada, bilim dünyasının gelişmesinin, ekonomiyle doğru orantılı olması gerektiğini söyledi. İktidarları döneminde Ar-Ge ve bilimsel çalışmalar için genel bütçeden ciddi kaynaklar aktarıldığına dikkat çeken Kasapoğlu, bundan dolayı ülke ekonomisiyle bilimsel çalışmaların aynı orantı da geliştiğini dile getirdi. Hükümetin eğitime ciddi kaynaklar aktardığını hatırlatan Kasapoğlu, 2002 yılında 76 olan üniversite sayısının, 10 yıllık iktidarları döneminde 165'e çıkartıldığını söyledi.

        Bandırma Meslek Yüksek Okul Müdürü Osman Cenet ise mevcut yapı düzeltilmeden yeni bölümler açmayacaklarını ve öğrenci kapasitesini arttırmayacaklarını dile getirdi.

        Yüksekokulun hizmet binasının geliştirilmesi ve ihtiyaca cevap verecek hale getirilmesi için gerekli çalışmayı başlattıklarını açıklayan Cenet, "Bu kapsamda Meslek Yüksek Okulu'nun hemen bitişiğinde bulunan TMO’ya ait binaların 2013 yılında okulumuza tahsis edilmesi için gerekli girişimlerde bulunduk. Tahsisin gerçekleşmesiyle birlikte okul bünyesindeki sosyal donatı alanlarını genişletmeyi planlıyoruz. Okulumuzu tam bir kampüs havasına getireceğiz.” dedi.

        Yard. Doç. Dr. Osman Cenet, okul bünyesinde yapılacak yatırımlara iktidar partisinin ilçe temsilcileri ve mevcut yerel yönetimden de destek beklediklerini, amaçlarının Bandırma'ya hizmet olduğunu sözlerine ekledi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder