banner181

İskilip Belediyesi yaz şenlikleri başlıyor

26 Haziran 2012 Salı 12:23
Bu haber 664 kez okundu

İskilip Belediyesi tarafından her sene gelenek haline getirilen yaz şenlikleri kapsamında sünnet şöleni bu senede yapılacak. İskilip Belediyesi tarafından yapılan hazırlıklar çerçevesinde İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi Üroloji bölümünde...

İskilip Belediyesi yaz şenlikleri başlıyor
İskilip Belediyesi tarafından her sene gelenek haline getirilen yaz şenlikleri kapsamında sünnet şöleni bu senede yapılacak.

İskilip Belediyesi tarafından yapılan hazırlıklar çerçevesinde İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi Üroloji bölümünde 150 çocuk sünnet ediliyor. İskilip Belediye Başkanı Numan Sezer, "Sünnet şölenini gelenek haline getirildik. Her sene öncelikli olarak maddi durumu iyi olmayan hemşerilerimizin çocuklarını sünnet ediyoruz. Bu senede 150 çocuğumuzu erkekliğe ilk adımına attırdık. Daha sonra bu çocuklarımızın sünnet düğünlerini şenlik havası içerisinde tüm halkımızla beraber kutluyoruz." dedi.

Ayrıca Sezer, "Bu sene 29-30 Haziran'da yapacağımız şenlikler çerçevesinde müzik ziyafeti verilecek, mehteran takımı getirilecek, mevlit okutulacak. Animasyon gösterisi, havai fişek gösterisi yapılacak, çocuklara hediyeler dağıtılacak. Her çocuğumuza bir bisiklet hediye edeceğiz. İskilipli hemşerilerimize dolu dolu bir program sunacağız." diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder