banner181

KEİ'ye konuk olan dışişleri bakanları aile fotoğrafı çektirdi

26 Haziran 2012 Salı 13:10
Bu haber 615 kez okundu

Karadeniz Ekonomik İşbirliği (KEİ) 20. Yıldönümü Devlet veya Hükümet Başkanları Zirvesi İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda devam ediyor.        Organizasyonda Dışişleri...

KEİ'ye konuk olan dışişleri bakanları aile fotoğrafı çektirdi
Karadeniz Ekonomik İşbirliği (KEİ) 20. Yıldönümü Devlet veya Hükümet Başkanları Zirvesi İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda devam ediyor.

        Organizasyonda Dışişleri Bakanları Özel Oturumu'nun ardından öğle yemeğine geçildi. Akabinde Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Bulgaristan, Yunanistan, Rusya, Arnavutluk, Romanya, Sırbistan, Azerbaycan, Moldova, Ermenistan, Gürcistan ve Ukrayna'dan KEi'ye katılan meslektaşları ile aile fotoğrafı çektirdi. Bu esnada Davutoğlu, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Memmedyarov ile sohbet etti.

        Öte yandan KEİ 20. Yıldönümü Devlet veya Hükümet Başkanları Zirvesi'ne yerli ve yabancı basın mensupları tarafından ilgi ile izlendi. Kameramanlar ile foto muhabirlerinin sabah saatlerinden itibaren Lütfi Kırdar'da yerini alırken, muhabirler organizasyonu dev ekranlardan takip ediyor.


Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder