banner181

İzmir'e atanan Bor Cumhuriyet Başsavcısı'na veda yemeği

26 Haziran 2012 Salı 13:01
Bu haber 836 kez okundu

İzmir'in Dikili ilçesine başsavcı olarak atanan Bor Cumhuriyet Savcısı Seyit Albulhakim Şahin eşi hakim Hatice Özkara Şahin onuruna veda yemeği düzenlendi.        Veda yemeğine Bor Adliyesi personeli,...

İzmir'e atanan Bor Cumhuriyet Başsavcısı'na veda yemeği
İzmir'in Dikili ilçesine başsavcı olarak atanan Bor Cumhuriyet Savcısı Seyit Albulhakim Şahin eşi hakim Hatice Özkara Şahin onuruna veda yemeği düzenlendi.

        Veda yemeğine Bor Adliyesi personeli, Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat, Bor Devlet Hastanesi Başhekimi Mustafa Kaçmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adnan Solak, askeri ve mülki erkânın yanı sıra birçok davetli katıldı.

        Niğde'ye bağlı Fertek beldesinde düzenlenen veda yemeğinin ardından konuşan Bor Cumhuriyet Savcısı Seyit Albulhakim Şahin, "Bor ilçesini ve insanlarını çok sevdik. Görev yaptığımız süre içerisinde kimseye karşı şahsi bir tutum içerisinde olmadık. Bu gün itibari ile ilişiğimizi kestik fakat Bor ile irtibatımızı ve ilişiğimizi kesmeyeceğiz. Savcı olarak görev yaptım gidiyorum fakat Borlu bir kardeşiniz olarak bizi de kabul ediniz. Görev yaptığımız süre içerisinde her şeyi hukuka uygun olarak yapmaya çalıştık. Buna rağmen haklarınız varsa helal edin ben hepinize hakkımı helal ediyorum." dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder