banner181

Zonguldak'ta imam hatip mezunları bir araya gelecek

26 Haziran 2012 Salı 12:56
Bu haber 255 kez okundu

Zonguldak İmam Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği (ZİMDER) tarafından düzenlenen Geleneksel Mezunlar Günü, 1 Temmuz’da yapılacak.         Zonguldak İmam Hatip Lisesi’nde gerçekleştirecekleri...

Zonguldak'ta imam hatip mezunları bir araya gelecek
Zonguldak İmam Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği (ZİMDER) tarafından düzenlenen Geleneksel Mezunlar Günü, 1 Temmuz’da yapılacak.

        Zonguldak İmam Hatip Lisesi’nde gerçekleştirecekleri programa bütün vatandaşları davet eden ZİMDER Başkanı Hüdaverdi Şen, “Her yıl düzenli olarak icra ettiğimiz ve büyük katılımlarla coşku içerisinde kutladığımız mezunlar günümüzün 21’incisini gerçekleştireceğiz. Mezunlar günü için tüm hazırlıklarımız tamamlandı. Bu yıl da mezunlar günümüze Türkiye’nin dört bir tarafından ve yurt dışından mezunlarımız ile mensuplarımızın katılımı olacaktır. 1974 yılından itibaren mezun olan tüm mezunlarımıza ulaşmaya, katılımlarını sağlamaya çalıştık. Bunun yanı sıra geçmiş yıllarda okulumuzda görev yapmış idareci ve öğretmenlerimizi de günümüze davet ettik. Bu başarının mutluluğunu bizimle paylaşmak isteyen tüm gönül dostlarımızı 1 Temmuz Pazar günü saat 11.00’de Zonguldak İmam-Hatip Lisemize bekliyoruz.” dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder