banner181

Bursagaz'ın alt yapı sahalarını, A sınıfı iş güvenliği uzmanları denetliyor

26 Haziran 2012 Salı 12:53
Bu haber 636 kez okundu

Bursagaz’da yapım sahaları, A sınıfı iş güvenliği uzmanı tarafından denetlenmeye başlandı. Yeni uygulama ile Bursagaz altyapı sahaları, ayda 4 kez A sınıfı iş güvenliği uzmanı tarafından denetlenerek gerekli önlemler konusunda raporlama...

Bursagaz'ın alt yapı sahalarını, A sınıfı iş güvenliği uzmanları denetliyor
Bursagaz’da yapım sahaları, A sınıfı iş güvenliği uzmanı tarafından denetlenmeye başlandı.

Yeni uygulama ile Bursagaz altyapı sahaları, ayda 4 kez A sınıfı iş güvenliği uzmanı tarafından denetlenerek gerekli önlemler konusunda raporlama yapılıyor. Uygulama ile Bursagaz çalışanlarına ve tüm paydaşlarına yönelik olarak güvenli bir çalışma ortamı sağlanması ve sürekliliğinin sağlanması amaçlanıyor.

Yapım Kontrol Birimi Yöneticisi Mete Kürşat Karakaş, yapım sahalarında çalışma ortamı güvenliğinin artırılmasını amaçladıklarını söyledi. Sahaların profesyonel bir üçüncü tarafça denetlenmesinin iş güvenliği uygulamalarının etkinliğini artırdığını ifade etti. Karakaş, uygulamadan hem çalışanların hem de vatandaşların memnun kaldığını ve bu uygulamanın, yapım sahalarını mevzuatın da ötesinde güvenli bir çalışma ortamı haline getireceğine inandıklarını belirterek bu denetimlerin periyodik olarak uygulanmasına devam edeceklerini sözlerine ekledi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder