banner181

İki aile, çocuklarının kavgasına müdahil oldu: 6 kişi yaralandı

26 Haziran 2012 Salı 10:03
Bu haber 502 kez okundu

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde, çocuklar arasındaki kavgaya aileler de müdahil olunca, 6 kişi yaralandı. Bursa Emniyet Müdürlüğü, olayla ilgili soruşturma başlatıldığını duyurdu.         Panayır...

İki aile, çocuklarının kavgasına müdahil oldu: 6 kişi yaralandı
Bursa'nın Osmangazi ilçesinde, çocuklar arasındaki kavgaya aileler de müdahil olunca, 6 kişi yaralandı. Bursa Emniyet Müdürlüğü, olayla ilgili soruşturma başlatıldığını duyurdu.

        Panayır mahallesi Eti Sokak'ta ikamet eden ve bir süredir çocuk kavgası sebebiyle konuşmayan iki komşu, bir gün önce yaşanan tartışma sebebiyle polis merkezine gitti. Merkez çıkışında çocuklar yeniden tartışmaya başladı. Polis merkezi çıkışında başlayan kavga Eti Sokak'a uzandı. Silah, bıçak ve sopaların da kullanıldığı kavgaya aileler de karıştı. Polisin müdahale ettiği kavgada 6 kişi yaralandı. Çekirge Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan yaralılardan ikisinin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

        Uzman ekiplerin olay yerinde yaptığı incelemede, 3 adet boş kovan bulundu. Bursa Emniyet Müdürlüğü olayla ilgili soruşturma başlatıldığını açıkladı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder