banner181

Bornova Belediyesi’nden kiralık benzin istasyonu

25 Haziran 2012 Pazartesi 10:21
Bu haber 529 kez okundu

Bornova Belediyesi, İzmir’in en işlek güzergâhlarından biri olan Kemalpaşa Caddesi’ndeki 5 bin 731 metrekarelik benzin istasyonunu, açık artırma usulü ihaleyle kiralayacak. Muhammen bedeli KDV hariç aylık 25 bin lira olarak belirlenen benzinliğin...

Bornova Belediyesi'nden kiralık benzin istasyonu
Bornova Belediyesi, İzmir’in en işlek güzergâhlarından biri olan Kemalpaşa Caddesi’ndeki 5 bin 731 metrekarelik benzin istasyonunu, açık artırma usulü ihaleyle kiralayacak. Muhammen bedeli KDV hariç aylık 25 bin lira olarak belirlenen benzinliğin ihalesi, 5 Temmuz 2012 Perşembe saat 14.00’te, belediye encümen salonunda yapılacak. Katılmak isteyenler, 9 bin lira geçici teminat bedeli verecek. Bu teminat, ihale saatine kadar yatırılabilecek. Şartnamesi, Belediye Emlak İstimlak Müdürlüğü’nden bedelsiz olarak edinilebilecek. Kiralama, Devlet İhale Kanunu’nun açık arttırma usulüne göre encümen tarafından yapılacak.

Bütün ihale ve kiralamaları şeffaf yönetim anlayışıyla yaptıklarını söyleyen Bornova Belediye Başkanı Kamil Okyay Sındır, “Aynı anlayışla Pınarbaşı Mahallesi’ndeki benzin istasyonu tesisini de kiralama ihalesine çıkarıyoruz. Bu tesisten gelen kira bedelini, halkımıza sunacağımız hizmetlerde kullanacağız. İhalemize, şartları uyan herkesi davet ediyoruz.” dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder