banner181

Trabzon Belediye Başkanı, Değirmendere Mahallesi’nde incelemelerde bulundu

25 Haziran 2012 Pazartesi 11:36
Bu haber 415 kez okundu

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Değirmendere Mahallesi’nde çeşitli incelemelerde bulundu.         Değirmendere Mahalle Muhtarı Mustafa Altuntaş, Kaymaklı Mahalle Muhtarı Zeki Civelek...

Trabzon Belediye Başkanı, Değirmendere Mahallesi'nde incelemelerde bulundu
Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Değirmendere Mahallesi’nde çeşitli incelemelerde bulundu.
    
    Değirmendere Mahalle Muhtarı Mustafa Altuntaş, Kaymaklı Mahalle Muhtarı Zeki Civelek ve Esentepe Mahalle Muhtarı Kadir Önal ile mahalleyi ziyaret eden Başkan Gümrükçüoğlu, muhtarlardan mahallelerinin sorunları hakkında bilgi aldı.

    Muhtarların sorunlarını tek tek not eden Gümrükçüoğlu dile getirilen sorunları imkânları ölçüsünde yerine getirmek için gerekli çalışmaları yapacaklarını kaydetti. Belediye Başkan Yardımcısı Osman Necip Sevinç’in de katıldığı ziyarette esnafları dolaşarak çaylarını içen Başkan Gümrükçüoğlu, esnafların mahallelerin aynası olduğuna belirtti.
    Gümrükçüoğlu, “Muhtarlarımız ve esnafımız mahallelerin sorunlarını en iyi bilenlerdir. Zaman zaman yaptığımız ziyaretlerle mahallelerimizin sorunlarını yerinde görme fırsatı buluyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde eşit hizmet anlayışı içerisinde tüm mahallelerimize en iyi hizmeti getirmenin gayreti içerisindeyiz.” şeklinde konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder