banner181

Avustralya Başkonsolosu Hodges, İzmir Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti

25 Haziran 2012 Pazartesi 11:58
Bu haber 609 kez okundu

Göreve 2011 yılında başlayan Avustralya’nın İstanbul Başkonsolosu Amanda Hodges, İzmir Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye Başkan Vekili Sırrı Aydoğan tarafından karşılanan Hodges, iki ülke arasındaki ilişkileri daha da...

Avustralya Başkonsolosu Hodges, İzmir Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti
Göreve 2011 yılında başlayan Avustralya’nın İstanbul Başkonsolosu Amanda Hodges, İzmir Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye Başkan Vekili Sırrı Aydoğan tarafından karşılanan Hodges, iki ülke arasındaki ilişkileri daha da arttırmayı arzu ettiklerini söyledi. Ayrıca şehirdeki ekonomik gelişmeler ve planlanan yatırımlar hakkında Aydoğan’dan bilgi aldı.

Başkonsolos Hodges’un nezaket ziyaretinden büyük mutluluk duyduklarını belirten Başkan Vekili Aydoğan da Avustralya ile ilişkilerin her zaman üst seviyede olduğunu ifade etti. Son yıllarda ekonomik kriz sebebiyle ticari ilişkilerde yaşanan gerilemenin de kısa sürede eski hızına kavuşacağına inandığını vurgulayan Aydoğan, Hodges’a İzmir Saat Kulesi maketi armağan etti. Hodges ise Avustralya fotoğraflarından oluşan bir albüm verdi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder