banner181

Kayseri’de bisküvi fabrikasının depo kısmı yandı

25 Haziran 2012 Pazartesi 12:07
Bu haber 722 kez okundu

Kayseri’de bir bisküvi fabrikasının depo kısmında çıkan yangın, büyük çaplı maddi hasara neden oldu. Yangına müdahale edenler arasında bulunan çalışanlardan 3'ü dumandan zehirlenerek hastaneye kaldırıldı. Organize Sanayi Bölgesi’nde...

Kayseri'de bisküvi fabrikasının depo kısmı yandı
Kayseri’de bir bisküvi fabrikasının depo kısmında çıkan yangın, büyük çaplı maddi hasara neden oldu. Yangına müdahale edenler arasında bulunan çalışanlardan 3'ü dumandan zehirlenerek hastaneye kaldırıldı.

Organize Sanayi Bölgesi’nde bisküvi üretimi yapan bir fabrikada sabah saat 09.00 sıralarında yangın çıktı. Depo kısmında çıkan yangın bir anda büyüdü. Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü İtfaiyesi'nin yanı sıra yangına Kayseri Büyükşehir Belediyesi, İncesu Organize Sanayi Bölgesi, 1. Komando Tugay Komutanlığı, Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi İtfaiye ekipleri de müdahale etti. Yaklaşık 2 saat sonra yapılan müdahale ile yangın kontrol altına alındı. İtfaiye ekipleri bir saat boyunca da soğutma çalışması yaptı. Depo kısmında çıktığı belirtilen yangında büyük oranda maddi hasar meydana geldi. Yangının çıkış nedeniyle ilgili kesin bir bilgi olmadığı belirtildi. Yetkililer, yangının kaynak çalışması sırasında çıkma ihtimali üzerinde duruyor.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder