banner181

Kınaş inşaat markalı konut projeleri ve kaliteli yaşam alanlarıyla 2012’dede büyüleyecek!

07 Ocak 2012 Cumartesi 13:33
Bu haber 4253 kez okundu

Kınaş İnşaat Satış Pazarlama Koordinatörü Muzaffer Kahraman; Kayseri’de konut sektöründe sürekli yenilikçi fikirleri Kayseri halkına sunan Kınaş İnşaat’ın, özellikle son bir yıldır markalı konut projelerine ağırlık verdiğini belirtiyor.

Kınaş inşaat markalı konut projeleri ve kaliteli yaşam alanlarıyla 2012'dede büyüleyecek!
 Kınaş İnşaat Satış Pazarlama Koordinatörü  Muzaffer Kahraman  

Kınaş Yapı Endüstrisi 
AŞ, 27 yıllık bir geçmişiyle Kayseri’de konut sektöründe sürekli yenilikçi fikirlerle fark yaratıyor. Kayseri halkını ‘markalı konut, kaliteli yaşam’ konsepti ile tanıştıran Kınaş İnşaat, özellikle son bir yıldır ağırlığını tamamen markalı konut projelerine kaydırmış durumda. Prestij Projesi’yle Kayseri’de bir ilki gerçekleştiren Kınaş, daha sonra Vizyon Projesi’yle Kayseri’de markalı konut kavramını bir üst seviyeye taşıyarak müşterilerinden tam not aldı. Kınaş İnşaat, sonrasında Kınaş Safir ve Kınaş Koru ile markalı konut projelerine devam edeceğinin de müjdesini vermiş oldu. Kınaş İnşaat Satış Pazarlama Koordinatörü  Muzaffer Kahraman, 2011 yılı için kendisine büyük hedefler koyarak başlayan firmamız  hedeflerinin üzerinde 2011 yılını tamamlamanın mutluluğu içerisinde. Devam etmekte olan on iki şantiyesi ve yeni başlayacağı projeler ile şimdide 2012 yılına hazırlanıyor. Kayseri halkının yoğun ilgisi ile satışları gerçekleşen markalı konutlar yılsonu hedeflerine ulaşmada en büyük etken olmuştur” yorumunda bulundu.

KINAŞ PRESTİJ
Kınaş Prestij ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak sizleri Talas’ta konut sahibi yapmaktan çok fazlasını hedefliyor. Sadece konut değil yaşam alanı mantığından yola çıkarak ihtiyaç duyacağınız her şeyi projenin özelliklerine dâhil ediyor. Geniş bir sosyal alan içerisinde; kıyı iklimlerinin ferahlığını yaşatacak suni gölü, nostaljik ahşap köprüleri, küçük adası ile eşsiz bir manzarayı daire sahiplerine hediye ediyor. Basketbol sahaları, mini futbol sahası, tenis kortu, fitness center, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, sauna, yürüyüş ve koşu parkurları da Prestij Projesi’nin hayatınıza kattığı artılar arasında yer alıyor. Bütün bu artılar bir süre sonra hayatınızın vazgeçilmezleri haline geliyor.


KINAŞ VİZYON 2023
Kınaş Vizyon 2023, en başta, pek çok proje arasından birinci seçilen mimari yaklaşımıyla göz alıcı, maviyle yeşilin sessiz ve dingin bir senfoniyle kuşattığı Vizyon 2023’ün her biri ‘ödül’ konseptinde tasarlanmış benzersiz yaşam alanları içerisinde yer alıyor. Kınaş Vizyon 2023’ ü benzersiz kılan şey , ‘yaşamak’ için sunduğu tüm bu ayrıcalıkların yanı sıra ‘yatırım’ için de benzersiz bir alternatif oluşturmasından kaynaklanıyor. Vizyon 2023 ' ün peyzaj yaklaşımı ve sekizgen cam piramitli kapalı yüzme havuzu, havuza nazır fitness ve plates salonları, tenis kortu, basketbol sahası, meyve bahçeleri, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru ve piknik alanları, geliri siteye ait kafe ve restoranları barındıran sosyal donatıları, site sakinlerine olduğu kadar misafirlerine de, her biri ‘ödül’ konseptinde tasarlanmış benzersiz yaşam anları yer alacak. Kınaş Vizyon 2023, 6 bloktan oluşan mimarisiyle yaşam standartlarınızı en üst seviyeye taşıyor. Ayrıca Alışveriş Merkezi ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek mağaza ve dükkânlarla size modern yaşamın tüm konforunu sunan Kınaş Vizyon 2023, 234 ila 273 metrekareden oluşan farklı alternatifler, 4 + 1 daire seçenekleri ile sizleri karşılıyor. 

KINAŞ SAFİR
Kınaş İnşaat, Kınaş Safir’i çok farklı bir lokasyonda hayata geçiriyor. Belsin semtinde yapımına başlanan proje özellikle organize sanayi bölgesine yakın bir bölgede konut sahibi olmak veya yatırım yapmak isteyenler için bulunmaz fırsatlar sunuyor. Salondan mutfağa, banyodan yatak odasına kadar her yerde lider markaların imzası bulunuyor. En ince detaylarına kadar düşünülmüş, tasarlanmış daireler beş yıldızlı konforu yaşatmaya hazırlanıyor. Erciyes’in doyumsuz manzarasını gece gündüz daire sahiplerinin beğenisine sunan projede tüm daireler Erciyes manzaralı. Her türlü sosyal etkinliği bünyesinde barındıran Kınaş Safir projesinde kapalı yüzme havuzu, oyun sahaları, tenis kortu, koşu, yürüyüş ve bisiklet parkurları, fitness center, kafeterya, suni göl, sauna, market bulunuyor. Kısacası Kınaş Safir ' de her şey daire sahiplerinin konforu için düşünülüyor.


KINAŞ KORU
Yıldırım Beyazıt Konaklar mevkiinde yer alan projenin en önemli özelliğini toplam 50 bin m2 alanının %90’ının yeşil alan ve sosyal alanlara ayrılması oluşturuyor. Projede; 2+1, 3+1, ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Kınaş Koru Projesi’nde toplamda 355 daire bulunuyor. Projede kapalı yüzme havuzları, suni göl, şelale, açık ve kapalı kafeterya, fitness salonu, sauna, oyun salonları, basketbol sahaları, mini futbol sahaları, voleybol sahaları, bilardo, langırt, kamelyalar, süs bahçeleri ve yürüyüş yolları bulunuyor.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder