banner181

FRANSA C.R.I. İNŞAAT çözüm ortaği anlayışı ile kesintisiz hizmet sunuyor

07 Ocak 2012 Cumartesi 13:27
Bu haber 4910 kez okundu

Fransa C.R.I. İnşaat Fransa’nın Wittenheim şehrinde inşaat alanında A’dan Z’ye çözüm üreterek müşterilerine hizmet veriyor. Firma ortakları Selçuk Ekentok, Şükrü Ekentok ve Yüksel Aldaş, müşterilerinin yüzde 90’lık kısmının Fransızlar’dan oluştuğunu belirterek müşteri memnuniyetini çalışmalarının tepesine konumlandırdıklarını ifade ediyorlar.

FRANSA C.R.I. İNŞAAT çözüm ortaği anlayışı ile kesintisiz hizmet sunuyor
Fransa’nın Wittenheim şehrinde Türk yatırımcılar genellikle inşaat ve gıda sektöründe ağırlıklı ola-rak çalışıyorlar. C.R.I. firması da inşaat sektöründe önemli firmalardan biri konumunda. C.R.I. İş ortaklarından Şükrü Ekentok; “C.R.I. firmamıza 2000 senesinde ilk önce elektrik sektöründe start verdik. Elektrik sektörüne girmemizdeki neden ise kendimin bizzat elektrik sektöründe çalışan biri olarak sektörü çok iyi bilmemden kaynaklandı. Sonra işlerimizi biraz daha genişlettik ve firmanın yan dallarını kurduk. Tamiratla ilgili çalışmalar yaptık. Sonra da yeni inşaatlar yapmaya başladık. 11 senedir hizmet veriyoruz. Genellikle konut alanında çalışmalar yaptık. Yaptığımız bu çalışmalar müşterilerimizden tam not almamızı sağladı. Bundan  dolayı da çok mutluyuz” dedi. 

Yüksel AldaŞ: ANAHTAR TESLİM İŞ YAPIYORUZ
Fransa C.R.I. İnşaat ortaklarından Yüksel Adlaş, “Yaratıcılık bizim işimiz. Proje çizmek güzel oluyor. Gelecek vaad ediyor. İnşaat sektörü bir ülkenin bel kemiğidir. Bu yüzden biz buradayız” açıklamasında bulundu. Adlaş; “Biz firma olarak durumumuzu genişlettik. 2000 yılında sadece elektrik sektöründe vardık. Yıllar geçtikçe elemanları ve uzmanları çoğalttık. 2004 yılına kadar res-tore işlerinden çıktık yapı işlerine girdik. Anahtar teslim işler yapmaya başladık. Sonra mühendisler-le, çizimcilerle çalışmaya başladık. Müşteri geliyor fikirlerini alıyoruz ona göre proje çıkıyor. Anahtar teslim iş yapıyoruz. 400 metrekarelik bir inşaat 6-8 ay sürüyor. İşin zorluğu ve mevsimin durumu da burada çok önemli” dedi. Aldaş yılda ortalama 60 daire teslim edebildiklerini ifade ederek, dışarıda-ki taşeron ekiple beraber sayı olarak  150- 200 kişiye ulaştıklarını belirtti. Aldaş, A’dan Z’ye komple çözümler ürettiklerini ifade etti.Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder