banner181

Tren otomobile böyle çarptı, sürücü yaralı kurtuldu

07 Ocak 2012 Cumartesi 06:11
Bu haber 755 kez okundu

ABD’nin Utah eyaletinde, yolcu treninin bir otomobile çarpma anı saniye saniye kameraya yansıdı. 29 yaşındaki sürücü araçtan sağ çıktı. Utah toplu ulaşım kurumu (UTA) yetkilileri, sürücülerin ve yayaların tren rayları civarında daha...

Tren otomobile böyle çarptı, sürücü yaralı kurtuldu
ABD’nin Utah eyaletinde, yolcu treninin bir otomobile çarpma anı saniye saniye kameraya yansıdı. 29 yaşındaki sürücü araçtan sağ çıktı.
Utah toplu ulaşım kurumu (UTA) yetkilileri, sürücülerin ve yayaların tren rayları civarında daha dikkatli olmalarını sağlamak amacıyla 3 Ocak’ta meydana gelen bir kazanın görüntülerini yayınladı. 65 kilometre hızla ilerleyen tren, Salt Lake City’nin 25 kilometre güneyindeki West Jordan kasabası civarında, raylardan dikkatsizce geçen bir otomobile vurdu. Kaza, trendeki güvenlik kameralarına yansıdı. Hurdaya dönen araçtan çıkarılan sürücünün köprücük kemiğinin kırıldığı, 4 Ocak’ta hastaneden taburcu edildiği belirtildi.
UTA sözcüsü Gerry Carpenter, eyalette 2011’in tren kazaları açısından en kötü yıllardan biri olduğunu, 13 kazada 5 kişinin hayatını kaybettiğini belirtti.


Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder