banner181

KalDer'den çevreci İGDAŞ' a ödül...

05 Ocak 2012 Perşembe 17:36
Bu haber 11298 kez okundu

İGDAŞ, Kalite Derneği (KalDer) tarafından Büyük İşletme Kategorisinde ‘Kalite Büyük Ödülü’ne layık görüldü.

KalDer'den çevreci İGDAŞ' a ödül...
İstanbul için en büyük ve en önemli çevre projesi olan İGDAŞ, bugün İstanbul’un, dünyanın en temiz havasına sahip şehirlerden biri olmasını sağlamakla kalmadı, ortaya koyduğu yönetim uygulamalarıyla ve hizmet anlayışıyla da kalite yolculuğunda önemli başarılara imza attı. Ödül sürecinde toplam 124 kişilik uzman bir kadro kurumların yönetsel yeterlilikleri ile ürün ve hizmetlerini sunmada ulaştıkları kalite ve mükemmellik düzeyini değerlendirdi. Ulusal Kalite Ödülleri kurumların kalite uygulamalarında referans olma niteliği taşıyor.

ASLAN: BU ÖDÜL BAŞARIMIZIN KANITI
Kuruluşlara yalnız kalite uygulamalarında değil, rakiplerinden farklılaşmada da yol gösteren Ulusal Kalite Ödülleri’nde ödül kazanmanın haklı gururunu yaşadıklarını belirten İGDAŞ Genel Müdürü Bilal Aslan, “Geçtiğimiz yıl 18.’si düzenlenen Ulusal Kalite Ödülleri’nde kazandığımız Başarı Ödülü’nün ardından bu yıl, Büyük Ödüle aday olduk ve ödülü almaya hak kazandık.  Bu ödül İGDAŞ’ın kalite yolculuğunda göstermiş olduğu başarının kanıtıdır. İstanbul’da yaptığımız çalışmalarla, oluşturduğumuz yüksek kalite standartlarıyla tüm Türkiye için hem öncü hem de örnek bir kurum olduk. Başarımızın ardında mükemmeli arama çabamız var” dedi.

Toplam Kalite Yönetimini ve Mükemmellik Modelini bir kurum kültürü haline dönüştürmeyi ve diğer kamu kuruluşlarına örnek olmayı amaçladıklarını belirten Aslan, 25 yıllık bilgi ve tecrübeleri ile sektörün gelişimini sağlayan lokomotif güç olduğunu ifade etti.

İGDAŞ, KALDER “BÜYÜK ÖDÜLÜ”NÜ ÇALIŞANLARI İLE PAYLAŞTI
Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından bu yıl 19’uncusu düzenlenen “Ulusal Kalite Ödülleri Büyük İşletme Kategorisinde ödüle layık görülen İGDAŞ ödülü 1 Aralık 2011 tarihinde tüm çalışanları ile paylaştı. Genel Müdürlük ile eş zamanlı olarak tüm binalarında tören gerçekleştiren İGDAŞ, ödülün mutluluğunu çalışanları birlikte yaşadı.

Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder