banner181
banner210

'Menan cinleri' Erdemli'de büyük ilgi gördü

05 Ocak 2012 Perşembe 11:41
Bu haber 1481 kez okundu

Erdemli Akdeniz Eğitim Gönülleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği (ERADER) “Menan Cinleri” adlı oyunu vatandaşlarla buluşturdu. Hekimoğlu İsmail'in "Menan Cinleri" isimli kitabından uyarlanan oyun 2 bin kişi tarafından seyredildi. Bir...

'Menan cinleri' Erdemli'de büyük ilgi gördü
Erdemli Akdeniz Eğitim Gönülleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği (ERADER) “Menan Cinleri” adlı oyunu vatandaşlarla buluşturdu.
Hekimoğlu İsmail'in "Menan Cinleri" isimli kitabından uyarlanan oyun 2 bin kişi tarafından seyredildi. Bir çok davetli ise oyunu ayakta izlemek zorunda kaldı.
Açılış konuşmasını yapan ERADER Başkanı Ahmet Ünver, "Gerçek ilim sanatla kendini gösterir. Sanat adına ortaya herhangi bir eser koyamayan birinin çok fazla bir şey bileceği söylenemez. Bugün, hem eğlenmek, hem de düşünmek için güzel bir oyun izleyeceğiz. Güzel ve faydalı bir vakit geçirdik. emeği geçen ve katkısı olan herkese teşekkür ederim." diye konuştu.
Alyans düğün salonunda sahnelenen Hekimoğlu İsmail’in yazdığı Mahmut Tahsin’in yönettiği oyunu Kaymakam İbrahim Özefe, Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ömer Okur, Cihan Eğitim Kurumları Genel Müdürü Mustafa Cerit, belde belediye başkanları ve çok sayıda seyirci izledi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder