banner181

Turhan Çakar, Tüketici Hakları Derneği'nin başkanlığına 11. kez seçildi

03 Ocak 2012 Salı 13:38
Bu haber 1008 kez okundu

Tüketici Hakları Derneği (THD)'nin 11. Genel Kurulu'nda genel başkanlığa yeniden Turhan Çakar seçildi. Derneğin yeni dönem merkez yönetim, denetim, onur ve disiplin kurulları da belirlendi.     Genel Kurulca göreve seçilen...

Turhan Çakar, Tüketici Hakları Derneği'nin başkanlığına 11. kez seçildi
Tüketici Hakları Derneği (THD)'nin 11. Genel Kurulu'nda genel başkanlığa yeniden Turhan Çakar seçildi. Derneğin yeni dönem merkez yönetim, denetim, onur ve disiplin kurulları da belirlendi.
    Genel Kurulca göreve seçilen THD Merkez Yönetimi tarafından yapılan ilk toplantıda gerçekleştirilen görev dağılımında Turhan Çakar 11. kez derneğin genel başkanlığa getirildi. Derneğin Merkez Yönetim Kurulu da şu isimlerden oluştu:
    Genel Başkan Yardımcısı Ergun Kılıç, Genel Sekreter Şirzat Mugan, Genel Sekreter Yardımcıları Özkan Leblebici, Hasan Gökçe, Genel Sayman Yılmaz Sayar ve Üyeler; Ümit Kara, Muhsin Bardakçı ve Ferda Hekimci.
    1991 yılı başında emekli, memur, işçi, mühendis, öğretmen, avukat, ev kadını gibi toplumun çeşitli kesimleri tarafından kurulan THD’nin, on bini aşan üyesi ve 38 şubesi bulunuyor.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder