banner181

Karamürselli şehidin adı ilçenin en büyük okuluna verilecek

31 Aralık 2011 Cumartesi 11:54
Bu haber 962 kez okundu

Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile ziyaret ettiği şehit er Hüseyin Güldal’ın babası Mustafa Güldal’a, oğlunun adının ilçenin en büyük okuluna verileceğini söyledi. Hatırlanmaktan...

Karamürselli şehidin adı ilçenin en büyük okuluna verilecek
Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile ziyaret ettiği şehit er Hüseyin Güldal’ın babası Mustafa Güldal’a, oğlunun adının ilçenin en büyük okuluna verileceğini söyledi. Hatırlanmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen şehidin babası, bu ziyaretlerle moral bulduklarını ifade etti.
    Vali Topaca ile Başkan Karaosmanoğlu’nun Karamürselli şehit er Hüseyin Güldal’ın Yalakdere’de yaşayan ailesine yaptığı ziyarette AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ile AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Ahmet Türkel de hazır bulundu. Karamürsel Kaymakamı Celil Ateşoğlu’nun da eşlik ettiği ziyarette Milletvekili Şeker, Vali Topaca ve Başkan Karaosmanoğlu, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şehit ailelerini yalnız bırakmayacaklarını söyledi.

    "ŞEHİTLERİMİZİN EMANETİSİNİZ"
    "Şehit ailesi, şehit babası, şehit annesi olmak madalyadır." diyen Başkan Karaosmanoğlu, "Şehit aileleri, bize şehitlerimizin emanetidir." ifadelerini kullandı. Şehid babası Mustafa Güldal ise ‘’Bizi ilk günden itibaren yalnız bırakmadığınız ve destek olduğunuz için teşekkür ediyorum. Ziyaretiniz bize moral verdi.’’ dedi.

    ŞEHİDİN ADI OKULA VERİLECEK
    Öte yandan Vali Topaca ile Başkan Karaosmanoğlu, Karamürsel’de yapımı devam eden 4 Temmuz İlköğretim Okulu’na şehit er Hüseyin Güldal'ın adının verileceğini söyledi. Yeni öğretim döneminde Karamürsel’in en büyük okulunun adının 4 Temmuz Şehit Er Hüseyin Güldal İlköğretim Okulu olacağını ifade eden Vali Topaca ile Başkan Karaosmanoğlu, şehitlerin adının yaşatılacağını aktardı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder