banner181

Franchise ile hem kazanıyor hem de kazandırıyor

17 Ekim 2017 Salı 10:44
Bu haber 9588 kez okundu

Türkiye'de alanındaki ilk ve tek fuar olan Bayim Olur Musun Franchising Fuarı 12-15 Ekim tarihlerinde CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenlendi. Bayilik ile büyümek isteyen, yeni iş ortakları arayan markalar, Bayim Olur Musun Franchising Fuarı’nda girişimcilerle bir araya geldi. Sosyal medya ve e-ticaretin gelişmesi ile 15 milyon TL’lik pazara ulaşan hediyelik meyve pazarında Nefis Demet, yüzde 67’lik payla sektörde liderliği oynuyor.

Franchise ile hem kazanıyor hem de kazandırıyor
 Bayim Olur Musun fuarında yer alan Nefis Demet, franchise görüşmelerinde girişimcilerle bir araya geldi. İlginç tasarımı ve hitabet ettiği özel kitlesi sayesinde fuardaki firmalardan sıyrılan Nefis Demet, düşük franchise bedelleri talep ederek girişimcilerin hayallerini gerçekleştirmeyi amaçlıyor. Katar, Dubai gibi Orta Doğu ülkelerinde franchise sistemiyle büyümek isteyen Nefis Demet, az maliyetle yüksek gelirin sırrını veriyor. 

Tamamen Yerli Üreticiden
Hediye anlayışına yeni bir boyut kazandıran Nefis Demet, birbirinden ilginç tasarımlı meyve demetleri ile özel günlerin en farklı hediyelerinin başında geliyor. Çiçeklerin girebildiği her yere girebilmeyi amaçlayan Nefis Demet, doğum günlerinden geçmiş olsun kartlarına, sevgililer gününden yeni iş hediyesine kadar birçok alanda sevgileri buluşturuyor. Nefis Demet’in, tamamen yerli üreticiden aldığı meyvelerinin yanı sıra, GDO’suz ve katkı maddesiz taze kurabiye ve kekleriyle sağlık ve lezzet bir arada sunuluyor.

Basın Bülteni
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder