banner181

Çevreye duyarlı çözümler

03 Ağustos 2016 Çarşamba 14:48
Bu haber 738 kez okundu

TES Wat er Group, su arıtma teknolojileri konusunda yenilikçi ve çevreci çözümlerle müşterilerine hizmet veriyor. Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Beyazıt Yıldırım, “Suyun olduğu her yerde varız” diyor.

Çevreye duyarlı çözümler
 Su arıtma, evsel & endüstriyel atıksu arıtma ve geri kazanım sistemleri üzerinde 1998 yılından bu yana faaliyet gösteren TES Water Group, uluslararası deneyime sahip ekibi ile gelişmiş ve en yeni çevre teknolojilerini müşterilerinin beğenisine sunuyor. Çevreye duyarlı bir anlayışla hareket ettiklerini belirten TES Water Group Yönetim Kurulu Başkanı Beyazıt Yıldırım, “Çevreye olan duyarlılığı ile su sorunlarına çözüm üretmek amacı ile yola çıkan firmamız, ‘Suyun olduğu her yerde’ sloganıyla, bugüne kadar birçok başarılı projeye imza attı” diye konuştu. Beyazıt Yıldırım, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Üniversitelerle işbirliği yaparak Ar-Ge faaliyetlerini kesintisiz bir şekilde sürdürdüklerini ifade eden Yıldırım, şöyle konuştu: “Yurt dışındaki gelişmeleri de takip ederek, su arıtma teknolojileri konusundaki yenilikleri çözümlerimize uyarlıyoruz. Konvansiyonel arıtma sistemlerinin yanı sıra, Ar-Ge çalışmalarını henüz bitirmiş ve üretime başlayacak olduğumuz sistemler arasında: BioTower Biyolojik Atıksu Arıtma Sistemleri, BioShip Atıksu Arıtma Sistemleri, Tekstil Atıksuyu Geri Kazanımı ve Arsenik Giderim Sistemleri bulunuyor.” Sektörde farkındalık yaratan bir hizmet anlayışı ile hareket ettiklerini vurgulayan Yıldırım, “En yeni teknolojilerle beslenen altyapısını ve etkin mühendislik gücünü çözüm odaklı yaklaşımı ile birleştiren firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hareket ediyor. TES Water Group’un sunduğu çözümlerin sağlıklı bir şekilde tamamlanmasının ve hizmetimizin kesintisiz olarak devam etmesinin arkasında, izlediğimiz süreçten asla ödün vermiyor olmamız yatıyor” dedi.

DÜNYA MARKALARIYLA İŞ BİRLİĞİ YAPIYOR
TES Water Group’un bugün uluslararası arenada rekabet gücünü yükselterek yoluna devam ettiğini kaydeden Yıldırım, dünya standartlarında 4 markayla faaliyetlerini sürdürdüklerini söyledi. TES Water Group’un ileriye dönük hedefleriyle ilgili bilgiler veren Yıldırım, sözlerini şu şekilde tamamladı: Firmamız, faaliyet gösterdiği sektördeki öncü ve lider duruşuyla, çevresel değerleri gözeten ‘aktif olduğu işkolunun gelişimine ve ilerlemesine katkıda bulunmak” misyonu ile ulusal düzeyde edindiği güven ve istikrarı, kalıcı hizmet anlayışı ile uluslararası boyutta geleceğe taşımayı hedefleyen bir ekibe sahip.”
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder